Σάββατο 8 Μαΐου 2010

Motherwell-Hibernian 6-6!!! (video)

Όποιος σκέφτηκε "τί τον έπιασε πάλι και γάφει για τη Hibernian πάλι;" να το ξανασκεφτεί. Μεγάλο ματς έγινε. Οι ομάδες, παρα τη σημασία του αγώνα και για τις 2, που κυνηγούν την έξοδο στην Ευρώπη, άφησαν στην άκρη τις σκοπιμότητες, και με άμυνες πανυγήρια προσέφεραν θέαμα. Το ματς ξεκίνησε πολύ θεαματικά με το ημίχρονο να τελείωνει έχοντας σημειωθεί τα πρώτα 6 τέρματα και με το σκορ στο 2-4. Το σκορ έφτασε μέχρι και 2-6 υπερ της Hibernian, με τη Motherwell να μην το βάζει κάτω και τελικά να ισοφαρίζει σε 6-6 στις καθυστερήσεις, έχοντας χάσει ήδη πέναλτι στο 75 και με το σκορ να είναι στο 5-5. Μαγικό το τελευταίο γκολ...

ΥΓ Προσωπική άποψη : Θέλει αρ@@ια να κάνεις αυτό που κάνει το παλικάρι στο 92' ενώ χάνεις...